Pasowanie
Siódmego grudnia, w głównej siedzibie Academia Gorila w Warszawie odbył się „uroczysty trening” połączony z promocjami na wyższe stopnie oraz podsumowaniem sezonu. 

Tegoroczne występy goryli w oczach trenerów uznane zostały za bardzo udane. Zdobyliśmy w sumie prawie sto medali na krajowych i zagranicznych zawodach BJJ. 
Rzadko kiedy wyjeżdzaliśmy na turnieje ekipą mniejszą niż 20 osób. Mamy w swoich szeregach aktualnych mistrzów i wicemistrzów Polski, mamy worki medali z największych i najbardziej prestiżowych imprez BJJ ale wszystko to mało, ponieważ przede wszystkim mamy najfajniejszą ekipę na świecie!!!!

Jest to pewnego rodzaju ewenement, że tak duża grupa jest tak bardzo zgrana, w klubie nie ma outsiderów i KAŻDY bez wyjątku czuje się tu jak w domu. Podsumowując sezon i 2 lata działalności sekcji BJJ zdecydowanie właśnie ten fakt uważamy za największy sukces, którego wszyscy jesteście współautorami.
Jest nas z roku na rok coraz więcej, mimo to atmosfera niezmiennie pozostaje wspaniała, trenowanie w takich warunkach MUSI przekładać się na sukcesy sportowe które będą zdarzać się coraz częściej.

W dniu promocji zasileni filiami z Olsztyna, Skierniewic i Ostrowi zebraliśmy się w prawie 140 osób. Niestety nie wszyscy mogli doczekać do momentu fotografii tak jak i nie wszyscy mogli być z nami tego dnia. Mimo to frekwencja dopisała!
Od wczoraj w klubie przybyło 8 niebieskich pasów i kilkadziesiąt (a może i więcej) belek.

Lista Promowanych na niebieskie pasy
Mariusz Żochowski
Kacper Porembski
Piotr Smyk
Tomasz Zych
Jarosław Karczmarczyk
Artur Niebrzydowski
Gustaw Grygoruk
Piotr Czajkowski

Wszystkim promowanym serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję że będzie to dla was doping do dalszych ciężkich treningów.