ZAPRASZAMY NA NOWY NABÓR NA ZAJĘCIA OD PAŹDZIERNIKA 2017!


20708011_1479900868744777_5523822935126203843_n
Nabór do grup początkujących sportów walki oraz crossfit jesień 2017.

Sztuki walki już dawno temu przestały być zarezerwowane dla wąskiego grona zawodowców. Dziś trenować może zupełnie każdy, a tak jak wielu trenujących tak wiele motywacji do treningów. Sporty walki to nie tylko nabywanie realnych umiejętności samoobrony, to także sposób na poprawienie wyglądu, sylwetki, zrzucenie paru kilogramów, nabycie pewności siebie. Sporty walki bardzo często przeradzają się w życiową pasję a przyjaźnie zawarte „na macie” okazują się naprawdę wyjątkowe. Korzystając z okazji chcieli byśmy zaprosić wszystkich (bez względu na wiek, płeć, wagę, profesję) na nowy nabór do grup początkujących w Academia Gorila, pierwsze treningi są darmowe. SPRÓBUJ-TO NIC NIE KOSZTUJE!

Gdzie:

Na ponad 600m2, w samym centrum Warszawy, stworzyliśmy w pełni wyposażoną akademię sportów walki otwartą od 8.00 do 23.00. Dwie profesjonalnie urządzone sale. Maty zapaśnicze, ring, worki bokserskie, lustra, tarcze, manekiny, olbrzymie szatnie, prysznice, sala i sprzęt do crossfitu, recepcja i chillout room z opcją sportowych posiłków sklep ze sprzętem do sztuk walki…

Academia Gorila oferuje też profesjonalną opiekę fizjoterapeuty oraz możliwość umawiania się na profesjonalne zabiegi w naszym klubowym gabinecie.

Dlaczego w Academia Gorila:

Bo Academia Gorila -To znacznie więcej niż klub sportów walki

Po pierwsze- ATMOSFERA
Nie jest to slogan z folderów. W Academia Gorila atmosfera to fundament , nie da się tego opisać słowami ;) trzeba przyjść i sprawdzić samemu :) . Najważniejsze jest dla nas aby każdy poczuł się jak w domu wśród rodziny już od pierwszego dnia!! Jesteśmy bardzo zgraną ekipą która ciągle się powiększa! Zdecydowanie jest tu miejsce dla CIEBIE!

Po drugie – PROFESJONALIZM
Zatrudniamy najlepszych trenerów i specjalistów w swoich dziedzinach. Wybitnych sportowców i wciąż aktywnych zawodników zdobywających medale na największych imprezach sportowych na świecie. Ludzi którzy z całym poświęceniem dzielą się swoją pasją. Zapraszamy na regularne seminaria światowe legendy sportów walki. Współpracujemy z wieloma klubami sportów walki m.in. z Tajlandii, Brazylii, Białorusi, Hiszpanii, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Włoch i Anglii.

Naszymi trenerami są między innymi:
Karolina Koszewska – Aktualna trener kadry polski mężczyzn w boksie.
Jędrek Loska – Mistrz świata i europy grapplingu i v-ce mistrz świata BJJ czarnych pasów, wielokrotny mistrz Polski BJJ i ADCC.
Magdalena Loska – Mistrzyni Europy BJJ – Jedna z nielicznych kobiet z najwyższym czarnym pasem w Brazylijskim Jiu Jitsu
Marcin Polczyk – v-ce mistrz polski i zdobywca pucharu polski BJJ

Po trzecie- MIEJSCE
Dlatego nasz klub znajduje się w ścisłym centrum Warszawy 100 METRÓW OD METRA NOWY ŚWIAT- UNIWERSYTET, przy Uniwersytecie Warszawskiem, na tyłach Krakowskiego Przedmieścia i Nowego Światu, Można łatwo do nas dojechać z każdej części Warszawy. Możesz u nas trenować sam lub z trenerem o dowolnej(!) godzinie dnia.

Po czwarte- PASJA
Wszystko co robimy, robimy z pasji. Sami trenujemy, sporty walki. Wiemy „z czym to się je”. Zostawiamy swoje serce na macie!

Po piąte- ROZWÓJ
Bez względu na to, czy chcesz zostać mistrzem świata, czy zrzucić pięć kilogramów lub zdobyć umiejętność samoobrony. Zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć Twój cel! Środowisko sportów walki znamy od podszewki, dlatego w klubie spotkasz tylko trenerów zawodowców, ludzi którzy żyją swoją pasją oraz są naprawdę szczęśliwi mogąc przelać ją na innych. Jeździmy razem na obozy sportowe, seminaria, zawody i odwiedzamy najlepsze kluby na całym świecie.

Szczegóły:
Od 02. października otwieramy nowe grupy początkujące. Pierwszy trening gratis! Zapraszamy wszystkich na treningi- BJJ, BJJ dla dziewczyn, Muay Thai, Crossfit, Submission Fighting, Boks. Nie martw się jeżeli nic wcześniej nie ćwiczyłeś/aś. Grupy początkujące są dla początkujących :) Na pierwszy trening zabierz: spodenki, koszulkę, wodę, klapki, ręcznik. Pozostałe informacje uzyskasz od trenera. Jeśli uprawiasz sporty walki lub chcesz dopiero zacząć, szukasz miejsca nieprzeciętnego, w którym ciągle dzieje się coś nowego, chcesz trenować z naprawdę fajnymi, pozytywnymi ludźmi, rozwijać się i otrzymywać najlepsze ku temu warunki – Academia Gorila jest miejscem dla Ciebie.

SPRAWDŹ GRAFIK.

Jak do nas trafić:
Warszawa Centrum, ul. Kopernika 36/40, 100m od Uniwersytetu Warszawskiego i ulicy Nowy Świat.
Autobusy- 102, 111, 116, 175, 180, 222, 503, E2- Przystanek Uniwersytet, 100m.
Tramwaje- 7, 8, 9 22, 24, 25, przystanek Muzeum Narodowe 400m.
Metro- Stacja Nowy Świat Uniwersytet 100 metrów.
Autem- dojazd od Powiśla, ulicami Tamka i Oboźna, lub ulicą Świętokrzyską

Info:
tel. 532 555 500

Wróć