O NAS


Gorila po portugalsku znaczy goryl. Silny i olbrzymi, ale jednocześnie zwinny, uśmiechnięty i pokojowo nastawiony do świata – to nas idealnie podsumowuje i określa.
Na ponad 600m2, w samym centrum Warszawy, ul. Kopernika 36/40, stworzyliśmy w pełni wyposażoną akademię sportów walki otwartą dla was od 7.15 do 22.30. Maty zapaśnicze, ring, worki bokserskie, lustra, tarcze, manekiny, olbrzymie szatnie, prysznice, sala i sprzęt do crossfitu, recepcja i chillout room z opcją sportowch posiłków.
Klub Academia Gorila to spełnienie naszych marzeń o własnej przestrzeni treningowej. Pierwotnie nie miał być projektem komercyjnym. Szybko okazało się jednak, że nasza wizja prowadzenia treningów i samego miejsca jest zaraźliwa. Trafiliśmy na podatny grunt. Zgłosiło się tylu chętnych, że nie mieliśmy wyboru – trzeba było zorganizować oficjalny nabór.

 

Pierwsze oficjalne zajęcia odbyły się w Academia Gorila w październiku 2012. Po ponad trzech latach działalności klubu, sporty walki w różnych grupach zaawansowania trenują u nas setki osób. Otworzyliśmy dwie filie poza Warszawą. Nasi zawodnicy regularnie zdobywają medale w krajowych i międzynarodowych zawodach. Wiemy, że miarą sukcesu klubu są nie tylko wyniki sportowe, ale także zadowolenie trenujących osób, dlatego wielką wagę przykładamy do stworzenia jak najlepszych warunków dla naszych podopiecznych. Ważne są dla nas: atmosfera, poziom organizacji treningów, zaplecze treningowe, profesjonalna kadra. Mamy ambicję być czymś więcej niż salą treningową, chcielibyśmy aby Academia Gorila była społecznością wyjątkowych ludzi, których połączyła wyjątkowa pasja.
Dlaczego warto u nas trenować?

Po pierwsze: CZAS
Szanujemy go. Dlatego nasz klub znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy Uniwersytecie Warszawskiem, na tyłach Krakowskiego Przedmieścia i Nowego Światu, 800m od metra Świętokrzyska. Można łatwo do nas dojechać z każdej części Warszawy. Możesz u nas trenować sam lub z trenerem o dowolnej(!) godzinie dnia.

Po drugie: PASJA
Wszystko co robimy, robimy z pasji. Sami trenujemy, sporty walki. Wiemy „z czym to się je”.

Po trzecie: ATMOSFERA
Nie jesteśmy korporacją czy sportową fabryką. Przyjazny klimat i indywidualne podejście to u nas standard.

Po czwarte: PROFESJONALIZM
Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Wybitnych sportowców i trenerów. Zapraszamy na regularne seminaria światowe legendy sportów walki. Współpracujemy z wieloma klubami m.in. z Tajlandii, Hiszpanii, Niemczech, Norwegii, Białorusi, Włoszech i Anglii.

Po piąte: ROZWÓJ
Bez względu na to, czy chcesz zostać mistrzem świata, czy zrzucić pięć kilogramów. Zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć Twój cel.

Środowisko sportów walki znamy od podszewki, dlatego w klubie spotkasz tylko trenerów zawodowców, ludzi którzy wciąż się rozwijają i same uśmiechnięte twarze :) Jeździmy razem na obozy sportowe, zawody i odwiedzamy najlepsze kluby na całym świecie.

Jeśli uprawiasz sporty walki lub chcesz dopiero zacząć, szukasz miejsca nieprzeciętnego, w którym ciągle dzieje się coś nowego, chcesz trenować z naprawdę fajnymi ludźmi, rozwijać się i otrzymywać najlepsze ku temu warunki – Academia Gorila jest miejscem dla Ciebie.