Gorila Muay Thai Camp Ostrowo 2020


Gorila Muay Thai Camp Ostrowo 2020

Pomimo początkowych obaw, że w tym roku nie uda nam się zorganizować obozu letniego, to jednak wracamy nad polskie morze! Kompetentni trenerzy, spójny plan treningowy, specjalny plan treningowy dla osób początkujących, przyjacielska atmosfera, zawodnicy, las, plaża, morze, słońce i pozytywni ludzie. Ci którzy byli z nami w poprzednich latach potwierdzą te słowa :) Obóz jest otwarty dla osób z innych klubów!!!

Nasz obóz wyróżnia się ciekawą formułą (dzielone poziomem trudności treningi), która zagwarantuje, że skorzystają na nim zarówno osoby początkujące, jak i zawodnicy chcący zrobić mocny camp przygotowawczy do startów przed sezonem. Do treningów boksu tajskiego dołączamy w tym roku treningi gimnastyczne (dla chętnych)

Kadra:
Grzegorz „Griszka” Sobieszek, współzałożyciel Academia Gorila.

Gdzie:
Ostrowo nad Bałtykiem, ośrodek położony 700m od plaży, przy wielkim prywatnym lesie. W pokojach autentycznie słychać szum fal! Ostrowo to mała wieś pomiędzy Karwią, a Jastrzębią Górą z dala od miejskiego gwaru. Sam ośrodek położony jest z dala od głównych dróg, na uboczu, w towarzystwie lasów, łąk i nielicznych domków letniskowych.

Zakwaterowanie:
Pokoje dwu i trzyosobowe, z prysznicami i toaletami.

Wyżywienie:
Zaplanowane dla sportowców trzy obfite trzy posiłki dziennie, możliwa dieta wegetariańska i wegańska, jeżeli zostanie zgłoszona przy zapisach.

Ubezpieczenie:
Zapewnia organizator

Harmonogram obozu:
Poranny rozruch/gimnastyka/joga, śniadanie, I trening techniczny, obiad. II trening sparingowy, III trening techniczny, kolacja. UDZIAŁ W TRENINGACH JEST DOBROWOLNY. Trenujesz kiedy i ile chcesz.

Atrakcje:
Morze, wielki prywatny las, ognisko, treningi gimnastyczne, gry terenowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, bar na terenie ośrodka, wypożyczalnia rowerów na terenie ośrodka, stoły do ping ponga, ogólnodostępna świetlica, sala kinowa, wspólne wyjście na imprezę pożegnalną ostatniego wieczoru…

Cena:
1299zł – Cena dla Goryli zaliczka płatna do 30 czerwca
1399zł – cena dla spóźnialskich Goryli i osób z poza klubu
1499zł -Cena po 20 czerwca (o ile będą miejsca) :)
Zaliczka gwarantująca miejsce 700 zł. Tylko wpłata zaliczki rezerwuje miejsce.

Transport:
Jedziemy prywatnymi autami, podczas zapisów prosimy o deklarację czy macie auto i ew. ile osób możecie zabrać.

Można zabierać osoby towarzyszące, osoby nie trenujące, a także dzieci i psy ♥

Zapisy i info:
Recepcja Academia Gorila
Kopernika 36/40, Warszawa, 00-924, Tel: 532 555 500

Uwaga! Ograniczona liczba miejsc.