O NAS


Gorila po portugalsku znaczy goryl. Silny i olbrzymi, ale jednocześnie zwinny, uśmiechnięty i pokojowo nastawiony do świata – to nas idealnie podsumowuje i określa. Na ponad 600m2, w samym centrum Warszawy, ul. Kopernika 36/40, stworzyliśmy w pełni wyposażoną akademię sportów walki, otwartą dla was od 7 rano do 23. Maty zapaśnicze, ring, worki bokserskie, lustra, tarcze, manekiny, olbrzymie szatnie, prysznice, sala i sprzęt do crossfitu, recepcja i chillout room z opcją sportowch posiłków. Klub Academia Gorila to spełnienie naszych marzeń o własnej przestrzeni treningowej. Pierwotnie nie miał być projektem komercyjnym. Szybko okazało się jednak, że nasza wizja prowadzenia treningów i samego miejsca jest zaraźliwa. Trafiliśmy na podatny grunt. Zgłosiło się tylu chętnych, że nie mieliśmy wyboru – trzeba było zorganizować oficjalny nabór.

Pierwsze oficjalne zajęcia odbyły się w Academia Gorila w październiku 2012. Po ponad sześciu latach działalności klubu, sporty walki w różnych grupach zaawansowania trenują u nas setki osób. Otworzyliśmy dziesięć filii poza Warszawą. Jesteśmy obecnie najszybciej rozwijającym się klubem sportów walki w Polsce. Jako jedyny fighterski klub w Polsce zostaliśmy partnerem firmy Reebok. Nasi zawodnicy regularnie zdobywają medale w krajowych i międzynarodowych zawodach, a gorylowi trenerzy regularnie dostają powołania do kadry narodowej. W klubie spotkasz osoby z pierwszych stron gazet, utytułowanych sportowców, ale również wielu zwykłych ludzi, których połączyła sportowa pasja. Wiemy, że miarą sukcesu klubu są nie tylko wyniki sportowe, ale także zadowolenie trenujących osób, dlatego wielką wagę przykładamy do stworzenia jak najlepszych warunków dla naszych podopiecznych. Ważne są dla nas: przyjacielska atmosfera, duża ilość treningów do wyboru, pro zaplecze treningowe, profesjonalna i stale doszkalająca się kadra. Jesteśmy czymś więcej niż salą treningową, jesteśmy jak sportowa rodzina.
Dlaczego warto u nas trenować?

Po pierwsze: CZAS. Szanujemy go. Dlatego nasz klub znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy Uniwersytecie Warszawskiem, na tyłach Krakowskiego Przedmieścia i Nowego Światu, 200m od metra Uniwersytet. Można łatwo do nas dojechać z każdej części Warszawy. Możesz u nas trenować sam lub z trenerem o dowolnej(!) godzinie dnia.

Po drugie: PASJA.Wszystko co robimy, robimy z pasji. Sami od lat trenujemy, sporty walki. Wiemy „z czym to się je”.

Po trzecie: ATMOSFERA. Nie jesteśmy korporacją czy sportową fabryką. Przyjazny klimat i indywidualne podejście to u nas standard.

Po czwarte: PROFESJONALIZM. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Wybitnych sportowców i trenerów. Zapraszamy na regularne seminaria światowe legendy sportów walki. Współpracujemy z wieloma klubami m.in. z Tajlandii, Hiszpanii, Niemczech, Norwegii, Białorusi, Włoszech i Anglii.

Po piąte: ROZWÓJ. Bez względu na to, czy chcesz zostać mistrzem świata, czy zrzucić pięć kilogramów. Zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć Twój cel.
Środowisko sportów walki znamy od podszewki, dlatego w klubie spotkasz tylko trenerów zawodowców, ludzi którzy wciąż się rozwijają i same uśmiechnięte twarze 🙂 Jeździmy razem na obozy sportowe, zawody i odwiedzamy najlepsze kluby na całym świecie. Dołącz do nas!