Gorila Support


Gorila Family

Jesteśmy społecznością skupioną wokół idei sportu, wzajemnego szacunku i budowania czegoś, czego w sportowym świecie zawsze naszym zdaniem brakowało. Wierzymy w to co robimy i jesteśmy zdeterminowani, aby Goryl przetrwał szalejącą burzę. Dużo czasu zajęło nam analizowanie bieżącej sytuacji i umiejscowienie w niej Goryla. Na początku odmawialiśmy tym z Was, którzy chcieli organizować zbiórkę pieniędzy. Źle czuli byśmy się biorąc od Was kasę i nie dając Wam niczego w zamian. Mimo iż staraliśmy się nie obciążać Was prośbami o wsparcie, to niestety sytuacja robi się dla nas coraz poważniejsza i zmuszeni jesteśmy prosić Was o pomoc w przetrwaniu tych ciężkich czasów. Niezależenie od tego, czy jesteśmy otwarci czy nie, klub generuje spore koszta, a nam bardzo zależy na tym, żebyśmy mogli za te kilka tygodni spotkać się w naszym miejscu, miejscu które znacie i współtworzycie. Dlatego zamiast zbiórki postanowiliśmy stworzyć cztery różne pakiety Gorila Support, które pomogą nam istnieć w tych szalonych czasach. Chcemy Wam coś dać w zamian za to, że jesteście z nami w tych trudnych chwilach. Tym czymś, jest wartość dodana do karnetów, które możecie od dziś aktywować w wersji online. Gorila Support Karnety:

Jak nas wesprzeć? Wejdź do naszego sklepiku: https://sklepgorila.pl/sklep/ i wybierz produkt – cegiełkę. Karnety ważne są od dnia zaksięgowania Waszej wpłaty.

Bardzo dziękujemy każdemu Gorylowi za wsparcie !

* Nie pobieramy opłaty wpisowej od osób które zdecydują się kupić od nas karnet online mimo, że posiadają inne karty (Ok System, Multisport, Fitprofit)

** Od przyszłego tygodnia wszystkie treningowe „transmisje na żywo” będą prowadzone wyłącznie na naszym zamkniętym forum, aby były dostępne dla osób, które u nas ćwiczą/ćwiczyły. To również ukłon w kierunku osób, które czują się Gorylami i nas wspierają.