Gorila Winter Camp 2021 – obóz Muay Thai – narty, deska, Tatry


Gorila Winter Camp 2021 – obóz Muay Thai – narty, deska, TatryZanim zaczniesz czytać. Wyobraź sobie przepiękne polskie Tatry zimą. Nie pracujesz, masz urlop. Dużo śniegu, olbrzymie świerkowe lasy i ogromne góry… Zrobione? To czytaj dalej :)


Zapraszamy wszystkich fanów boksu tajskiego i sportów zimowych na jedyny taki obóz sportowy w Europie. Obóz odbędzie się 10.01 – 16.01.2021r. To już piąta edycja naszego klasycznego zimowego wyjazdu. O wyjątkowości tego obozu decydują cztery rzeczy:

  1. Trenerzy. Nasze obozy słyną z doskonałej kadry trenerskiej. Mistrzowie Świata, kadra Polski, trenerzy z 20 letnim stażem- takich instruktorów spotkasz na naszych obozach. Tegoroczna kadra trenerska: (pełny skład wkrótce)
  2. Lokalizacja. Obóz jest organizowany zimą w najpiękniejszych polskich górach, w kultowym tatrzańskim górskim kurorcie Murzasichle z dala od zgiełku Zakopanego.
  3. Deska, narty, wycieczki górskie, termy, sauny i muay thai. Unikalne połączenie sportów zimowych i trzech treningów boksu tajskiego dziennie.
  4. Atmosfera. Nasze obozy słyną na całą Europę z mega pozytywnej i sympatycznej atmosfery. Dowodem na to jest zawsze duża frekwencja.

❄️ Co:
Obóz sportowy organizowany przez największy warszawski klub sportów walki Academia Gorila.

❄️ Kadra:
Utytułowani zawodnicy i trenerzy. Zarówno w boksie tajskim jak i w sportach zimowych.

❄️ Treningi:
Trzy treningi techniczne Muay Thai, idealna forma treningu łącząca potrzeby początkujących jak i zaawansowanych. UWAGA- treningi nie są obowiązkowe, trenujesz tyle ile chcesz i możesz. Chcesz trenować to trenujesz, chcesz odpocząć to odpoczywasz, albo idziesz w góry lub na stok jeździć. Słowem – bez spinki.

❄️ Sporty zimowe:
Zapewniamy zorganizowane wyjazdy autami z pod ośrodka na wybrane przez organizatora najlepsze stoki narciarskie. Osobom początkującym ogarniamy instruktora do nauki jazdy. Jeśli nigdy nie próbowałeś/aś sportów zimowych to mega okazja dla Ciebie! Wypożycz sprzęt na miejscu i heja :) W tym roku jeździmy głównie na stacji Polana Szymoszkowa, zaawansowani mogą również próbować sił na Kasprowym.

❄️ Zakwaterowanie:
Pokoje 3-5 osobowe w ośrodku sportowym na obrzeżach wypoczynkowej miejscowości Murzasichle. Standard dobry. Obok Zakopane: Aqua Park, Wielka Krokiew i wyciąg narciarski Antałówka. Pieski mile widziane!

❄️ Wyżywienie:
2 smaczne i obfite posiłki dziennie. Śniadanie i obiadokolacja. Osoby jeżdżące na desce/nartach jedzą obiad na stoku, osoby chcące pozostać w ośrodku, mogą zjeść dodatkowy obiad na miejscu, koszt 15pln. Możliwa jest dieta wegetariańska jeśli będzie zgłoszona przy rezerwacji miejsca.

❄️ Ubezpieczenie:
Ubezpieczenie sportowe NNW w cenie

❄️ Transport:
Prywatnymi autami z ulicy Kopernika 36/40, jeżeli masz auto i możesz kogoś zabrać, zadeklaruj to przy zapisie,
Powrót w to samo miejsce po obozie.

❄️ Co trzeba zabrać:
Sprzęt treningowy do MT, buty biegowe/trekingowe, ubiór na wyjście w góry, osoby zamierzające jeździć sprzęt do jazdy i odpowiednie ubrania←– sprzęt można też wypożyczyć na miejscu

❄️ Koszty:
1299pln do dnia 15.12.2020, po tym terminie 1399pln. Osoby towarzyszące/nietrenujące 1100pln.
O kwocie decyduje data wpłaconej zaliczki! Zawodnicy grupy MT PRO Academia Gorila i aktualna kadra Polski PZKB/PZMT zniżka 30%!

❄️ W cenie:
Ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, dwa treningi dziennie, opiekę instruktora sportów zimowych, prezent obozowy i niepowtarzalna atmosfera… :)


❄️ Rezerwacja i zapisy:
Jedyną forma rezerwacji miejsc jest wpłata zadatku 500pln na recepcji w Academia Gorila. Podczas rezerwacji prosimy podać: imię i nazwisko, klub, telefon kontaktowy, rozmiar koszulki, rodzaj diety zwykła/wegetariańska (dietę zgłaszamy podczas zapisów, nie ma możliwości zmiany diety na miejscu). prosimy o wpłacanie zaliczki do 20.12.2020r. :)

❄️ Uwagi:
Z uwagi na niezwykłą lokalizację bardzo prosimy o wczesne rezerwowanie miejsc. Niestety Tatry nie są z gumy, a zimą naprawdę ciężko znaleźć tam nocleg, dlatego jeśli zabraknie miejsc to niestety nic nie będziemy mogli zrobić. Mamy 40 wolnych miejsc. Kto pierwszy ten lepszy czas start :)