Nabór Academia Gorila 2020!


Nabór Academia Gorila 2020!

 

Nowy rok, nowe postanowienia i pomysły na siebie, w związku z tym Academia Gorila ma dla Ciebie propozycję! Wraz z nowym rokiem, otwieramy nowego ulepszonego goryla, oraz rozpoczynamy nabór do nowych grup początkujących! Nie było wcześniej okazji? Lepszej niż teraz na pewno nie będzie. Daj sobie i nam szansę, aby wprowadzić cię w świat sportów walki!

 

Boks klasyczny?
Muay Thai – legendarny znany ze swojej skuteczności sport walki z Tajlandii?
Brazylijskie Jiu Jitsu – zwane szachami sportów walki?
Ogólnorozwojowe zapasy?
Królowa sportów walki czyli MMA?
Trening crossfit?

 

 

Academia Gorila to miejsce absolutnie wyjątkowe na mapie krajowych klubów sportów walki! Klub stworzony przez prawdziwych pasjonatów! Dlaczego warto nas wybrać?

✅ Nasz zespół to trenerzy najwyższej klasy, pasjonaci z ogromnym doświadczeniem w pracy z ludźmi , fachowym podejściem i prawdziwą zajawką dzielenia się swoją wiedzą.
✅ Efektem pracy naszego zespołu, atmosfery i dobrych warunków treningu są sukcesy sportowe klubu. Nasi uczniowie zdobywają medale na imprezach sportowych każdego szczebla, tych lokalnych jak i tych na poziomie międzynarodowym.
✅ Atmosfera to coś z czego jesteśmy najbardziej dumni, mimo ciągłego rozwoju i powiększania zasięgu działania udało nam się zachować bardzo przyjazną, bezpretensjonalną atmosferę, czego najlepszym dowodem jest nasza duża i doskonale zgrana gorylowa społeczność.
✅ Nasz klub jest absolutnie dla każdego, tak jak dla każdego są sporty walki. Nie ważne jak wyglądasz i skąd pochodzisz, dzięki atmosferze wzajemnego szacunku na pewno znajdziesz tu miejsce dla siebie.
✅ Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest zrobić ten pierwszy krok, każdy kiedyś zaczynał i my o tym pamiętamy.
✅ Jesteśmy jedynym klubem w Warszawie, który działa od rana do nocy i w którym masz do wyboru ponad 100(!) różnych treningów w tygodniu.
✅ Nasza lokalizacja pozwoli ci zaoszczędzić czas. Jesteśmy oddaleni raptem 100 m od stacji Metra Uniwersytet.
✅ Wciąż się rozwijamy. Istniejemy ponad siedem lat i przez ten czas z małego nieznanego klubu staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, mamy w tym momencie 17 filii w całej Polsce, a drużynę tworzą najlepsi trenerzy i zawodnicy w kraju.
✅ Klub jest przede wszystkim dla ludzi, staramy się ciągle zaskakiwać i oferować jak najwięcej aktywności związanych ze sportami walki (a czasem tylko po to żeby spędzić czas razem), organizujemy dla swoich uczniów cykliczne obozy sportowe w Polsce, a także w Tajlandii i Brazylii, obozy snowboardowe, spływy kajakowe, majówki, wyjazdy letnie, obozy sportowe dla dzieci i wiele wiele więcej.
✅ Na naszej macie możesz spotkać największe sportowe gwiazdy, które trenują z nami: Joanna Jędrzejczyk, Janek Błachowicz, Adam Kownacki, Izu Ugonoh, Scott Askham…
✅ Rok 2020 będzie dla nas wyjątkowy, po za otwarciem nowej sali treningowej i dodatkowych szatni, budujemy dla was również saunę i kawiarnio restaurację „Gorila Bistro” ☕️

 

 

🧐 Nie wierzysz, że sporty walki mogą odmienić twoje życie? Czy wiesz że dzięki treningom:
👍 Nabierzesz pewności siebie. Świadomość tego, że wiemy jak reagować w stanie podwyższonej adrenaliny to nie tylko umiejętność walki/samoobrony. To chyba najważniejsza rzecz którą możemy przełożyć bezpośrednio z maty na swoje codzienne życie. Nie ma w tym krzty przesady, wzrost jakości życia gwarantowany!!!
👍 Zmieni się twoja sylwetka. Sporty walki rozwijają proporcjonalnie całe ciało. Sylwetka kształtuje się kiedy nawet o tym nie myślisz.
👍 Twoje umiejętności walki i samoobrony. Niezależnie co wybierzesz: boks, zapasy, BJJ, boks tajski czy MMA, osoba która ćwiczy kilka miesięcy jest w stanie realnie obronić się w większości sytuacji zagrożenia.
👍 Znajomi. Wspólne uprawianie sportu integruje. Dzięki rodzajowi aktywności oraz super atmosferze panującej w Academia Gorila poznasz bardzo wielu nowych ludzi dla których sport jest ważny.
👍 Ciekawe formy spędzenia wolnego czasu. W naszym klubie nie tylko razem ćwiczymy, ale również razem jeździmy na obozy po całym świecie, wyjazdy snowboardowe, wspólnie morsujemy, razem świętujemy.

 

 

 

🧐 Jak zacząć:
1️⃣ Wybierz dyscyplinę. Do wyboru: boks, brazylijskie jiu jitsu, zapasy, boks tajski, MMA, cross. Jeżeli nie wiesz co wybrać, a po prostu chcesz zacząć, nasza recepcja Ci doradzi co będzie najlepsze dla Ciebie.
2️⃣ Przyjdź do nas. Jeśli zaczynasz od zera, to po 13 stycznia przyjdź na dowolny trening oznaczony symbolem: Intro, Początkujący lub Fundamenty. Mamy tam dla Ciebie przyjazny program i wyrozumiałych trenerów. Grafik zajęć sprawdzisz na 📊 https://gorila.pl/grafik/
3️⃣ Jeżeli trenowałeś już coś wcześniej, możesz też przyjść na inną grupę zaawansowania, a przed zajęciami porozmawiaj o tym z trenerem.
4️⃣ Na pierwszy trening zabierz: strój sportowy, ręcznik i klapki. Resztę powie ci trener.

⛔️ Czego nie robić:
❌ Nie odwlekaj rozpoczęcia treningów.
❌ Nie czekaj aż zrobisz „kondycje”. Kondycję zrobisz na treningu.

📲 W razie jakikolwiek pytań, pozostajemy do twojej dyspozycji: pisz do nas lub dzwoń https://gorila.pl/kontakt/